Milliyet seri ilanlar

Milliyet seri ilanlar içerisinde ilan yayınlatacak okurlar için hazırlanan sayfa;

  • seri ilan örnekleri ve açıklamalarını,
  • seri ilan kampanyaları ve güncel kelime fiyatlarını,
  • seri ilan vermek için iletişim bilgilerini bulabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

Neden Milliyet seri ilanlar;

Türkiye’nin en köklü gazetelerinden olan, yayıncılık politikası ile okurlarının %100 güvenini kazanmış olan günlük ulusal gazeteniz, ilan ve reklam sayfaları, özellikle seri ilan bölümü ile kurumsal ya da bireysel ilan verenler için değişmez reklam sahası olmuştur.

Eleman ilanları (iş ilanları), araç – araba ilanları, konut – emlak ilanları sütunları her geçen gün genişleyen çok cazip fiyatları – kampanyaları ile Milliyet seri ilanlar kayıp ve zayi sütunlarındaki ucuz fiyat politikası ile de okurlarının yanında olduğunu bir kez daha ispatlıyor.

Seri ilan iletişim bilgileri:

Türkiye geneli, İstanbul baskısı, Ankara, Antalya, İzmir, Adana baskısı olarak yayınlanan seri ilanlar için ilan vermek çok basit, aşağıda verilen bölge seri ilan destek hatlarını arayın en uygun fiyatlar ve en çok yayın garantisi ile ilanlarınızı yayınlatın.

Seri ilan fiyatları ?

Sizde kendinize en uygun kampanyayı Milliyet seri ilanlar içerisinde bulabilecek, en ucuz yoldan ilanınızı yayınlatabileceksiniz.

Seri ilan örnekleri:

Milliyet seri ilan sayfaları; en seri ilanları sizler için yayınlıyor…

Bu yazı Milliyet Gazetesine İlan Ver kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir