Posta İlan Vermek İsteyenler

posta ilan vermek, posta gazetesine ilan vermek, posta seri ilan ver, posta kayıp ilanı

Daha önce milliyet gazetesine ilan veren müşterilerimizden bazıları birden fazla gazetede reklamlarının veya ilanlarının çıkması için harici gazetelerde istediler. Bu durumda bizde onlara postayı önerdik. Neden posta ilan vermek diye soracak olursanız abone satışı ile türkiyede en çok satan gazete zaman olsada fakat normal bayi üzeri satışta en çok satılan gazete posta gazetesidir. Bu şu demek oluyor, daha fazla satış daha fazla okuyucu ve daha fazla reklam geri dönüşümü.
Posta gazetesine ilan vermek isteyenler postailanservisi.net web sitesini ziyaret edebilirler yahut bizim sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaraları ilede bunu yapmaları mümkündür. En çok tercih edilen posta seri ilan ver‘me servisidir. Bir diğer postanın tercih edilen ilan türüde hiç kuşkusuz kayıp ilanlarıdır yani zayi ilan olarak adlandırılan ehliyet, kimlik gibi evrağın kaybolduğu takdirde posta kayıp ilanı sayfalarına ilanlarınızı vererek bu yükümlülükten kurtulabilirsiniz.

Bu yazı Milliyet Gazetesine İlan Ver kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir